پرفکت هیر تقویت ابرو

Perfect Hair C1G

ریزش ابرو یکی از مشکلاتی بوده که بسیاری از مردم دنیا با آن مواجه هستند. عوامل مختلفی باعث ریزش ابرو می شوند که از جمله می توان به عوامل ژنتیکی ، تغییرات هورمونی ، رژیم غذایی ، استرس ، بیماری هایی مانند کم خونی ، مصرف دارو و شرایط آب و هوایی ، آلودگی محیط اشاره کرد. سرم تقویت کننده پرفکت هیر سیوانجی با بهره گیری از فرمولی ویژه ، علاوه بر آنکه سبب کاهش چشمگیر ریزش ابرو می گردد با مکانیزم های گوناگون به رویش مجدد ابروها کمک می کند، ترکیبات موثر بکار رفته در این محصول با مهار آنزیم ۵ آلفاردوکتاز و با تنظیم فعالیت غدد چربی از ریزش ابرو جلوگیری می نماید.

ریزش ابرو یکی از مشکلاتی بوده که بسیاری از مردم دنیا با آن مواجه هستند. عوامل مختلفی باعث ریزش ابرو می شوند که از جمله می توان به عوامل ژنتیکی ، تغییرات هورمونی ، رژیم غذایی ، استرس ، بیماری هایی مانند کم خونی ، مصرف دارو و شرایط آب و هوایی ، آلودگی محیط اشاره کرد.

سرم تقویت کننده پرفکت هیر سیوانجی

با بهره گیری از فرمولی ویژه ، علاوه بر آنکه سبب کاهش چشمگیر ریزش ابرو می گردد با مکانیزم های گوناگون به رویش مجدد ابروها کمک می کند، ترکیبات موثر بکار رفته در این محصول با مهار آنزیم ۵ آلفاردوکتاز و با تنظیم فعالیت غدد چربی از ریزش ابرو جلوگیری می نماید. این سرم دارای اثرات طولانی مدت می باشد با استفاده مداوم از این محصول ، پس از مدتی کوتاه ابرو هایی سالم و پر پشت خواهید داشت . سرم پرفکت هیر سیوانجی با فرمولاسیونی منحصر به فرد و بر اساس دانش آکادمیک ، برای تحریک رشد ابرو و تقویت فولیکول ابرو همراه با کنترل ریزش ابرو برای رضایت مصرف کنندگان و جامعه پزشکی ارائه گردیده است.
سرم ضد ریزش ابرو پرفکت هیر سیوانجی با افزایش جریان خون در اطراف فولیکول های ابرو موجب تقویت و تغذیه پیاز ابرو می شود. سرم پرفکت هیر سیوانجی میزان ترشح سبوم و PH را تنظیم نموده و با مهار تولید دی هیدروتستوسترون مانع از ریزش ابرو به علت آندروژنتیک (ارثی) می گردد. این سرم حاوی ترکیبات موثری همچون : آمینکسیل، ویتامین E روغن جوانه گندم ، روغن زیتون ، پرو ویتامین B5 می باشد.

ویژگی ها
• موثر در رفع ریزش ابرو با الگوی آندروژنتیک (ارثی) و جلوگیری از تولید دی هیدروتستوسترون
• محرک رویش مجدد ابرو • کمک به تقویت جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها
• تنظیم کننده PH و ترشحات غدد چربی پوست
توجه
• قبل از مصرف، بطری سرم را به خوبی تکان دهید.
• از تماس سرم با چشمها خودداری نمایید و در صورت تماس چشمها را با آب فراوان شستشو دهید.
• مصرف این سرم به افراد زیر ۱۵ سال و همچنین خانمهای باردار و شیرده توصیه نمی شود. و در صورت ایجاد حساسیت یا قرمزی، مصرف سرم را قطع کرده و به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.
• سرم را در جای خشک و معتدل و دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.
• جهت مصرف خارجی

روش مصرف
دوبار در طی شبانه روز ابرو ها را توسط اپلیکاتور مخصوص بر روی مناطقی از پوست که دچار ریزش می باشد، توسط سرم پرفکت هیر سیوانجی آغشته نمایید. حتما دقت نمایید که در هنگام مصرف ، پوست تمیز و خشک باشد. پس از مصرف ، از شستن ابرو و صورت، حداقل به مدت ۶ ساعت خودداری نمایید. مصرف این سرم را حداقل به مدت ۶ ماه ادامه داده و پس از آن دو بار در هفته و به مدت نامحدود یا طبق تجویز پزشک استفاده نمایید.
توصیه مهم
در صورت پوسته ریزی و خارش در ناحیه ابرو و پیشانی جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا که بخشی از روند درمانی با این سرم می باشد.