پرفکت هیر سیوانجی

Perfect hair C1G

ریزش مو یکی از مشکلاتی بوده که بسیاری از مردم دنیا با آن مواجه هستند. عوامل مختلفی باعث ریزش مو می شوند که از جمله می توان به عوامل ژنتیکی ، تغییرات هورمونی ، رژیم غذایی ، استرس ، بیماری هایی مانند کم خونی ، مصرف دارو و شرایط آب و هوایی ، آلودگی محیط اشاره کرد. لوسیون تقویت کننده پرفکت هیر سیوانجی با بهره گیری از فرمولی ویژه ، علاوه بر آنکه سبب کاهش چشمگیر ریزش مو می گردد با مکانیزم های گوناگون به رویش مجدد موها کمک می کند، ترکیبات موثر بکار رفته در این محصول با مهار آنزیم ۵ آلفاردوکتاز و با تنظیم فعالیت غدد چربی از ریزش مو جلوگیری می نماید. همچنین این محصول ، خاصیت ضد التهابی دارد و از خارش و قرمزی پوست سر جلوگیری می کند. این لوسیون دارای اثرات طولانی مدت می باشد با استفاده مداوم از این محصول ، پس از مدتی کوتاه موهایی سالم و پر پشت خواهید داشت . پرفکت هیر سیوانجی با فرمولاسیونی منحصر به فرد و بر اساس دانش آکادمیک ، برای تحریک رشد مو و تقویت فولیکول مو همراه با کنترل ریزش مو برای رضایت مصرف کنندگان و جامعه پزشکی ارائه گردیده است.

Perfect hair C1G

تونیک ضد ریزش موی پرفکت هیر سیوانجی

تونیک ضد ریزش موی پرفکت هیر سیوانجی با افزایش جریان خون در اطراف فولیکول های مو موجب تقویت و تغذیه پیاز مو می شود. تونیک پرفکت هیر سیوانجی میزان ترشح سبوم و PH را تنظیم نموده و با مهار تولید دی هیدروتستوسترون مانع از ریزش موی سر به علت آندروژنتیک (ارثی) می گردد. این تونیک حاوی ترکیبات موثری همچون : آمینکسیل، ویتامین E روغن جوانه گندم ، روغن زیتون ، پرو ویتامین B5 می باشد.

روش مصرف

یکبار در طی شبانه روز (ترجیحا شب ها) به میزان ۱ میلی لیتر برابر با ۷ پاف از تونیک پرفکت هیر سیوانجی را بر روی مناطقی از پوست سر که دچار ریزش می باشد، اسپری نمایید.

 حتما دقت نمایید که در هنگام مصرف ، پوست سر تمیز و خشک باشد. پس از مصرف ، از شستن مو و پوست سر، حداقل به مدت ۶ ساعت خودداری نمایید. مصرف این تونیک را حداقل به مدت ۶ ماه ادامه داده و پس از آن دو بار در هفته و به مدت نامحدود یا طبق تجویز پزشک استفاده نمایید

C1G

Perfect hair
توجه

قبل از مصرف، بطری تونیک را به خوبی تکان دهید.
از تماس تونیک با چشمها خودداری نمایید و در صورت تماس چشمها را با آب فراوان شستشو دهید.
مصرف این تونیک به افراد زیر ۱۵ سال و همچنین خانمهای باردار و شیرده توصیه نمی شود.
و در صورت ایجاد حساسیت یا قرمزی، مصرف تونیک را قطع کرده و به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.
تونیک را در جای خشک و معتدل و دور از سترس کودکان نگهداری نمایید.
جهت مصرف خارجی

شامپو Perfect hair C1G

توصیه مهم

جهت حصول به نتایج درمانی مطلوب ، توصیه می گردد همزمان ۳ بار در هفته از شامپو Minoxytop استفاده نمایید.

Perfect hair C1G