شامپو پرفکت هیر ریلاکو

Shampoo perfecthair reylaku

Shampoo perfecthair reylaku

کافئین موهای شما را از خواب بیدار می کند و باعث رشد مضاعف موها و افزایش تراکم آنها می شود.

مطالعات زیادی در زمینه ریزش مو و با هدف درمان ریزش مو و یا تقویت مو صورت گرفته است و راه های متفاوتی در این زمینه ارائه و اثبات شده است.
یکی از بهترین و ساده ترین راه های تقویت مو و جلوگیری از ریزش موها استفاده از محصولات و شامپوهای کافئین دار است.

به یک فروشگاه یا داروخانه مراجعه کنید و از آنها بخواهید تا یک شامپوی تقویت کننده یا ضد ریزش مو به شما پیشنهاد کند.قطعا فروشنده شامپوی کافئینه ای را به شما نشان می دهد و استفاده از آن را به شما توصیه می کند

اما کافئین برای مو و تقویت آن چه می کند؟

این حق شماست که بدانید در حال استفاده از چه محصولی هستید و قرار است کافئین و سایر ترکیبات آن چه تاثیری بر موهای شما می گذارد؟

Perfect Hair با فرمولاسیونی منحصر به فرد و بر اساس دانش آکادمیک ، بـراي تحـریک رشد مـو و تقویـت فـولیکول مو همراه با کنترل ریزش مو براي رضایت مصرف کنندگان و جامعه پزشکی ارائه گردیده است.

تاثیرات شگفت انگیز کافئین بر تقویت و رشد مو:
کافئین مملو از عناصر مغذی مانند آنتی اکسیدان هاست که به تحریک تولید سلولهای سالم مو کمک میکند .
کافئین سلول های مو را از آسیب رادیکال های آزادی که مانع رشد موها می شوند حافظت می کند.
طبق تحقیقات ژورنال بین المللی پوست و مو ،کافئین “محرک رشد موهای انسان “است.
کافئین حاوی مواد مغذی است که به شدت به پوست سر نفوذ می کند تا تولید فولیکول های مو را افزایش دهد.بطور علمی این موضوع ثابت شده که کافئین چرخه رشد مو را سرعت می بخشد.

Shampoo perfecthair reylaku

دکتر توبیاس منیژ محقق دانشگاه ژنا در آلمان مطالعه ای را برای یافتن تاثیر کافئین و رشد مو انجام داد.

در این مطالعه وی دریافت که آن دسته از افرادی که تحت تاثیر استفاده از کافئین برای موهای خود بوده اند سریعترین رشد مو را نسبت به بقیه تجربه کرده اند

  • کافئین نه تنها چرخه رشد مو را سرعت می بخشد بلکه طول رشد موها را از 33% به 40% افزایش می دهد.
  • کافئین با خونرسانی به سلول های کف سر و افزایش تولید سلول هایی به نام ATP ( مولکولهایی که انرژی در آنها ذخیره و آزاد می شوند ،در واقع حکم یک مخزن انرژی را دارند) باعث افزایش روند خونرسانی به کف سر شده و منجر به رشد و تقویت مو می گردد.
  • از طرفی اگر در بدن گیرندهای هورمون تستوسترون (DHT) زیاد شوند ریزش موی شدید را در پی دارند پس کافئین مانند یک فرشته ی نجات وارد شده و در مقابل این اتفاق می ایستد تا از ریزش مو ها جلوگیری کند.

reylaku

Shampoo

perfecthair
آیا کافئین باعث ریزش مو می شود

Shampoo perfecthair reylaku

هنگامی که محصولات مو را مستقیما به پوست سر ماساژ می دهید گردش خون به پوست سر کمک می کند در نتیجه فولیکول های مو در اثر ماساژ نیز تحریک شده و به لطف دریافت همه مواد مغذی و مواد معدنی مناسب از بدن شما از طریق بهبود خونرسانی به پوست سر ،موها سریعتر،سالم تر و قویتر رشد می کنند.
کافئین طاسی را درمان می کند

DHT هورمونی است که مسئول ریزش مو است. کافئین رشد مو را تقویت می کند زیرا DHT توسط مواد شیمیایی مورد هدف قرار می گیرد. به محض اتصال خود به فولیکول های مو ، از پروتئین ها ، مواد معدنی و ویتامین جلوگیری می شود و به موها با مواد مغذی ضروری برای حفظ چرخه رشد مو ماندگار می شود.

هنگام نوشیدن قهوه یا نوشیدنی های دیگری که حاوی کافئین هستند ، ماده شیمیایی وارد سیستم شما می شود و سپس به فولیکول های مو شما می رسد. در نهایت می توانید انتظار داشته باشید که موهای شما به تدریج رشد کند.البته همانطور که گفتیم مصرف بیش از حد کافئین مانند نوشیدن آن عوارضی مانند کمخونی و به دنبال آن ریزش مو را در پی دارد.پس شما می توانید با استفاده از محصولات ریزش مو کافئین مانند لوسیون کافئین و شامپوهای کافئین ، کافئین را روی پوست سر بمالید. نتایج پس از چندین هفته ها یا ماه دیده می شود ، بنابراین برای پیروی از این روش باید بسیار دقیق و صبور باشید.

همه این نتایج بستگی به همان متوقف شدن فعالیت گیرندهای هورمون تستوسترون دارد.